fbpx

Vrátenie tovaru

  1. Kupujúci má právo zaplatený tovar vrátiť bez udania dôvodu do 14 pracovných dní od doručenia. Balíček prosím pošlite poštou na adresu Tender November s.r.o., Trenčianska 37, 821 09 Bratislava (pokojne použite opakovane nálepku s adresou z pôvodnej zásielky ;)) alebo ak chcete posielať cez Zásielkovňu (dnes už Packeta), údaje sú: hello@tendernovember.com, 0918 319 439, pobočka Zlaté zrnko v OC Central, Metodova 6 Bratislava.
  2. V prípade vrátenia tovaru hradí poštovné na jeho zaslanie predávajúcemu kupujúci.
  3. Tovar musí byť nepoškodený, čistý, neopotrebovaný, so všetkými označeniami a štítkami.
  4. Kupujúci je povinný predávajúceho e-mailom informovať o tom, že sa rozhodol tovar vrátiť. V správe uvedie svoje meno, svoju adresu a číslo účtu. Po odsúhlasení predávajúcim kupujúci zašle tovar na adresu predávajúceho.
  5. Kupujúci nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru (predobjednávka) alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa (tovar vyrobený na základe mier dodaných kupujúcim alebo tovar personalizovaný podľa požiadaviek kupujúceho napríklad výšivkou).
  6. V prípade nákupu v zľavovej akcii je možné tovar vymeniť za iný alebo za darčekovú poukážku. V tomto prípade predávajúci nevracia zaplatenú sumu na účet kupujúceho.
  7. Predávajúci je povinný vrátiť kupujúcemu sumu zaplatenú za vrátený tovar, vrátane poštovného, ktoré bolo kupujúcemu účtované za doručenie tovaru (v prípade vrátenia kompletnej objednávky), a to do 14 pracovných dní od doručenia vráteného tovaru u predávajúceho.
  8. Pri vrátení poškodeného alebo opotrebovaného tovaru má predávajúci právo vrátiť kupujúcemu sumu, zníženú o čiastku za poškodenie tovaru, vyčíslenú na základe rozsahu poškodenia.

Storno objednávky

  • Kupujúci má právo odoslanú nezaplatenú objednávku stornovať bez udania dôvodu do 24 hodín od jej odoslania, a to e-mailom na adresu storno@tendernovember.com
  • Predávajúci má právo zrušiť objednávku, ak tovar už nie je možné vyrobiť. Predávajúci bude kupujúceho o zrušení objednávky bezodkladne informovať.