Dodanie tovaru

Robíme všetko preto, aby ste objednávku dostali behom týždňa, maximálne dvoch odo dňa objednania (ak samozrejme nejde o predobjednávku s uvedeným dátumom dodania). Ak je však problém so skladovými zásobami a produkt treba došívať, o situácii vás budeme informovať a dohodneme spolu čo najlepšie riešenie.

V prípade, že si vyberiete osobný odber, budeme vás kontaktovať a spoločne doladíme vyhovujúci termín. Svoj balíček si môžete následne prevziať na adrese Trenčianska 37, 821 09 Bratislava. Pri väčšom odbere je možné si dohodnúť aj dopravu v rámci Bratislavy 😉

Naše obálky sú vyrobená zo 100% zrecyklovaného HDPE regranulátu. Kúpou tohto produktu spolu chránime životné prostredie a využívame už vyrobené zdroje. Takéto plastová obálka je extra pevná, bezpečná na prepravu a samozrejme plne recyklovateľná. Jej výroba sa realizuje na Slovensku, takže podporujeme rozvoj slovenského trhu a zamestnanosti.

Ak Vám nesadne veľkosť, môžete ho kľudne vymeniť, alebo vrátiť a to do 14 pracovných dní.

Balíček prosím pošlite poštou na adresu Tender November s.r.o., Trenčianska 37 (pokojne použite opakovane nálepku s adresou z pôvodnej zásielky ;)), 821 09 Bratislava alebo ak chcete posielať cez Zásielkovňu (dnes už Packeta), údaje sú: hello@tendernovember.com, 0918 319 439, pobočka Bigger snack world, Miletičova 27.

Použité materiály a starostlivosť

Oblečenie i doplnky jednoducho vyperiete v práčke na 30°C. Prosím, pre dlhšiu životnosť a zachovanie tvaru i veľkosti nesušte v sušičke.

Tričká ušité z rubovej strany, perte vyvrátené a vyvarujte sa ich spoločného prania s bielizňou, ktorá by ich mohla poškodiť (napríklad háčiky na podprsenke, či ostré komponenty iného šatstva).

Všetky naše produkty vymýšľame, dizajnujeme a šijeme na Slovensku. Aktuálne spolupracujeme s 4 dielňami na Západnom a Strednom Slovensku, takmer všetky sú vedené a zamestnávajú ženami – matkami 🙂

Snažíme sa používať čo najkvalitnejšie a najtrvácnejšie materiály, aby vám naše produtky robili dlho radosť. Organická certifikovaná bio bavlna, český ľan, všetko oblečenie vyrábame z materiálu s európskym pôsovom minimálne s certifikátom OEKO-TEX®, ktoré označuje bezpečné a zdravotne nezávadné materiály, ktoré spĺňajú vysoké humánno-ekologické štandardy.

Naše základné tričká sú bezodpadového strihu, čo znamená že pri ich výrobe nevzniká takmer žiaden textilný odpad, ktorý by sme vyhadzovali. Zároveň sú nadizajnované tak, že sa dajú ďalej nosiť aj po ukončení dojčenia. Dôležitá je pre nás aj kvalita spracovania a šitia, pretože len správne strihané a ušité oblečenie môže slúžiť roky 😉

Nočné košele/šaty sa dajú nosiť počas celého tehotenstva, môžete si ich zbaliť do pôrodnice, stráviť v nich šestonedelie a pokračovať v ich nosení pri kojení ale aj po ňom. Je to jednoducho kúsok na celý život, a to si myslíme, je dosť udržateľné.

Zavinovacie šaty môže žena nosiť v každom životnom období – či už je tehotná, dojčí, alebo ani jedno z predchádzajúceho 😉

Pokiaľ ide o detské oblečenie, tvoríme ho tak, aby s dieťatkom rástlo – bodyčka aj overaly majú nastaviteľné rukávy aj “nohávy” a tak vydržia rýchlo rastúcemu dieťatku dlhšie ako bežné oblečenie.

Udržateľná je z nášho pohľadu aj výroba na Slovensku, v lokálnych malých dielňach a výroba limitovaného počtu kusov.

Kontakt

Pokojne nám svoje otázky, návrhy či nápady na vylepšenia napíšte na hello@tendernovember.com, radi si ich prečítame. Denne sa vyskytujeme aj na našich sociálnych sieťach, čo však nie je náš predajný kanál a nevieme cez ne, bohužiaľ, obsluhovať objednávky.

Naša adresa je Tender November s.r.o., Trenčianska 37, 821 09 Bratislava, tel. číslo 0918 319 439.