Tender November je úprimný, snaží sa na veci pozerať s humorom, no nezakrývať si oči pred ťažšími stránkami materstva. Lebo nie každý deň je nedeľa (i keď na materskej nikdy nevieš) a je len na nás, z akého uhla sa na tie ostatné dni budeme pozerať.

My, mamy z Tender November

Est. 2019

Náš príbeh

Náš príbeh sa začal v novembri 2019, keď sa takmer v rovnaký deň narodili naše deti – Mila a Simon. Vtedy sme o sebe ešte len tušili. Rok 2020 nám priniesol veľa prerozprávaných hodín, nachodených kilometrov, litre vypitého chai latte aj jednu apokalyptickú koronténu.

Všetkým sme sa spolu prehrýzli (ako večne hladné matky usilovne vyrábajúce potravu pre svoje deti to myslíme doslova) a sme tu! Sme Eva a Zuz a s Tender November by sme vás chceli potešiť, povzbudiť a možno trochu aj pobaviť. Lebo samé dobre vieme, že nikto nedokáže pomôcť matke, ako matka matke.

A že materstvo sú krásne chvíle, ťažké momenty, dlhé noci, že každá potrebujeme občas podporu alebo sa len vyrozprávať, a že je to celé lepšie brať s humorom.

A takto, z praktických pohnútok nás a našich detí a z potreby podpory a spolupatričnosti, vznikli naše tričká i ostatné oblečenie. Snažíme sa s obdobiami (ne)spánku, hormonálnymi, telesnými zmenami aj novou životnou rolou vyrovnať s láskou, humorom a SPOLU.

Či už sme rodili doma, v nemocnici, cisárskym rezom, alebo drobca prijali za svojho, či kojíme alebo prikrmujeme, či spíme spolu alebo v separátnych posteliach, toto nie je miesto súperenia či súdenia sa!

Toto je materstvo a my sme tými najlepšími mamami, akými vieme pre svoje deti byť. A sme za to nesmierne vďačné každý jeden deň.

Náš príbeh aktuálne pokračuje v novootvorenom obchodíku Tender November & Friends na Májkovej 2, kde okrem nás nájdete aj naše obľúbené a podobne naladené značky Moe, Mylo, Fraela, Minka, Diobo, Lemur, či Izipizi. Tešíme sa na vás utorok-štvrtok 9-12 a 15-18:00! 🙂

Naše hodnoty

Ako to máme?

Naše vlastné hodnoty sa premietli aj do našej značky, a tak je Tender November založený na láske, rodine, podpore, udržateľnosti a radosti. Chceme aby sa ženy i drobci cítili dobre, nosili pekné a kvalitné oblečenie, ktoré vydrží roky, je vyrobené lokálne a myslí na svojho nositeľa.

Veríme, že si u nás nájdete niečo pre seba, svojho drobca, no i pre sestru či kamošku, jednoducho pre každú mamu, ktorá potrebuje pripomenúť, že práve ona je ozajstná superhrdinka!

Print
pod povrchom-07
Pozrite aj pod povrch

Tender November je vnímavá a starostlivá značka a preto myslí na všetky maminy i na matku Zem. Veď aj tá je jedna z nás

Z dôvodu udržateľnosti, vyrábame oblečenie z kvalitných látok, lokálne a hlavne v dizajne, ktorý odovzdáva jasnú správu. Dojčiace tričká budete vďaka ich posolstvu hrdo nosiť aj po skončení dojčenia. Nočné košele budú príjemné v období tehotenstva, no skvele poslúžia aj v pôrodnici či v období dojčenia. Príjemné nosenie, pohodlie i odkaz na každom kúsku nášho oblečenia sú pre nás veľmi dôležité a veríme, že sa s nimi rovnako stotožníte

Kto sme?

Mamy z Tender November

Toto sme my, Eva a Zuz a naše deti Mila a Simon – bez nich by veru Tender November asi nebol.

Eva & Mila
Zuz & Simon